Napisz do nas

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

Nasza szkoła od A do Z
im. Gustawa Morcinka ul. Błaszaka 4, 62 510 Konin, tel. (063) 242 47 67, fax (063) 249 11 80

Mapa witryny
Strona główna
Kadra
O szkole
Plan Lekcji
Wydarzenia
Osiągnięcia
Prawo szkolne


O s i ą g n i ę c i a   s p o r t o w e


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

I miejsce w mieście - badminton dziewcząt
III miejsce w rejonie - badminton dziewcząt
II miejsce w mieście - badminton chłopców
I miejsce w mieście - tenis stołowy dziewcząt
III miejsce w mieście - unihokej dziewcząt
V miejsce w mieście - unihokej chłopców
III miejsce A. Urban i D. Wójkowskiego w indywidualnych biegach przełajowych
IV miejsce w mieście - drużynowe biegi sztafetowe
III miejsce w mieście - szachy chłopców
IV miejsce w mieście - szachy dziewcząt
III miejsce w mieście - pływanie dziewcząt
IV miejsce w mieście - pływanie chłopców
V miejsce w mieście - tenis stołowy chłopców
III miejsce w mieście - warcaby drużynowo
V miejsce w mieście - piłka koszykowa chłopców
V-VIII miejsca w mieście - piłka koszykowa dziewcząt
V miejsce w mieście - piłka ręczna dziewcząt i chłopców
V miejsce w mieście - piłka siatkowa dziewcząt
II miejsce w mieście - piłka siatkowa chłopców
IV i V mieście - "Zawodach Mikołajkowych"
VI miejsce w Ogólnopolskim turnieju piłki nożnej im. Olka Ruminkiewicza
II miejsce w Wielkopolsce w aerobiku grupowym
III miejsce w mieście w mini piłce nożnej chłopców
III miejsce w mieście w Turnieju 1001 Gra
I miejsce chłopców / IV dziewcząt w Ogólnopolskim Biegu Milowego Słupa
III miejsce w mieście w Lidze koszykówki dziewcząt klas IV.
Drużyny przygotował zespół nauczycieli wychowania fizycznego.


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

II MIEJSCE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W AEROBIKU GRUPOWYM - OPIEKUN I. ADAMSKA
II MIEJSCE W IV TURNIEJU AEROBIKU GRUPOWEGO - OPIEKUN I. ADAMSKA
II MIEJSCE W MIEJSKIM TURNIEJU "1001 GRA"
II MIEJSCE W TURNIEJU PALANTA CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT ETAP MIEJSKI
II MIEJSCE W SZACHACH DRUŻYNOWO ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W CZTEROBOJU DZIEWCZĄT ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W "OGÓLNOPOLSKIM BIEGU SŁUPA MILOWEGO"
OPIEKUNOWIE - NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

II MIEJSCE W AEROBIKU GRUPOWYM ETAP MIEJSKI KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
II MIEJSCE DZIEWCZĄT NA DYSTANSIE 400M, 500M W "IX OGÓLNOPOLSKIM BIEGU SŁUPA MIŁOWEGO"
IV MIEJSCE W AEROBIKU GRUPOWYM ETAP WOJEWÓDZKI
II MIEJSCE W SZACHACH DRUŻYNOWO ETAP MIEJSKI
II MIEJSCE W WARCABACH DRUŻYNOWO ETAP MIEJSKI
II MIEJSCE W CZWOROBOJU LA DZIEWCZĄT ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W CZWOROBOJU LA CHŁOPCÓW ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W BADMINTONIE DZIEWCZĄT ETAP MIEJSKI
III MIEJSCE W BADMINTONIE CHŁOPCÓW ETAP MIEJSKI
PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA 2006/2007
V MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KONINIE 198 PUNKTÓW
NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA MIAST KONINA W ROKU SZKOLNYM 2006/2007
IV MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KONINIE 240 PUNKTÓW
OPIEKUNOWIE - NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

J. CIESLAK, P. OLCZAK, R. PAWLAK, A. KOŁODZIEJCZAK, G. MICHALAK - I MIEJSCE I AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWO "IGRZYSKA MIASTA KONINA"
K. SZYMCZAK, L. NEJMAN, D. MAJEWSKA, A. CHOJNICKA, A. KAROŃ, N. BOROWSKA, M. KOWALSKA, D. POCIEJOWSKA, K. PACHOLSKA, W. PACHOLSKA- I MIEJSCE I AWANS DO FINAŁUWOJEWÓDZKIEGO W AEROBIKU GRUPOWYM - OPIEKU I. ADAMSKA
II MIEJSCE W SZACHACH DRUŻYNOWO ETAP MIEJSKI
O. KOŁODZIEJCZAK - III MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA W SZACHACH
P. OLCZAK - III MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA W SZACHACH
R. PAWLAK - II MIEJSCE I AWANS DO FINAŁU WIELKOPOSKIEGO W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA W WARCABACH
P. OLCZAK, R. PAWLAK, A. KOŁODZIEJCZAK, G. MICHALAK, J. CIEŚLAK - VIII MIEJSCE WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
W. PACHOLSKA, A. GRABOWSKA, S. MURAWSKA, N. BOROWSKA, K. MAZURKIEWICZ, J. WIKTORSKA, E. BARCZYKOWSKI, O.MIMIER, K. WOŹNY, J. ZAPAŚNIK, K. KRYGIER, P. BUT - III MIEJSCE TURNIEJ 1001 GRY I SUPER KIBICA
K. PACHOLSKA, W. PACHOLSKA, M. KOWALSKA, D. POCIEJOWSKA, A. KAROŃ, N. BOROWSKA, K. SZYMCZAK, A. CHOJNICKA, D. MAJEWSKA, L. NEJMAN - VII MIEJSCE W WIELKOPOLSKIM TURNIEJU AEROBIKU GRUPOWEGO W PLESZEWIE - OPIEKUN I. ADAMSKA
W. PACHOLSKA, M. KOWALSKA, D. POCIEJOWSKA, A. KAROŃ, N. BOROWSKA, K. SZYMCZAK, A. CHOJNICKA, D. MAJEWSKA, L. NEJMAN, K. PACHOLSKA - IX MIEJSCE W WIELKOPOLSKIM TURNIEJU AEROBIKU GRUPOWEGO W POZNANIU - OPIEKUN I. ADAMSKA
A. KRYGIER - II MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
III - MIEJSCE CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH CZWÓRBOJU LA
V - MIEJSCE DZIEWCZĄT W MISTRZOSTWACH CZWÓRBOJU LA
III - MIEJSCE CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO W MISTRZOSTWACH PALANTA
I - MIEJSCE DRUŻYNOWO CHŁOPCÓW W X OGÓLNOPOLSKIM BIEGU MILOWEGO SŁUPA
I - MIEJSCE DRUŻYNOWO DZIEWCZĄT W X OGÓLNOPOLSKIM BIEGU MILOWEGO SŁUPA
I MISTRZOSTWA KONINA ABC NAUKI PŁYWANIA
F. GRZYBOWSKA - I MIEJSCE WSRÓD KLAS I
B. RYCHLEWSKI - III MIEJSCE WŚRÓD KLAS I
K. BUDKIEWICZ - I MIEJSCE WŚRÓD KLAS II
M. KOTWAS - II MIEJSCE WŚRÓD KLAS II
A. ŁĘTOWSKA - III MIEJSCE WŚRÓD KLAS II

OPIEKUNOWIE - NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

I MIEJSCE R. PAWLAK W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH W WARCABACH AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
II MIEJSCE A. KOŁODZIEJCZAK W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNE J W SZACHACH MIASTA KONINA - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
II MIEJSCE DRUŻYNOWO W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH MIASTA KONINA - OPIEKUN I. ADAMSKA
VI MIEJSCE A. KOŁODZIEJCZAK W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W WARCABACH - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
III MIEJSCE DRUŻYNOWO CHŁOPCÓW W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM MIASTA KONINA - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
III MIEJSCE DZIEWCZĄT W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH MIASTA KONINA - OPIEKUN I. ADAMSKA
I MIEJSCE DRUŻYNOWO W MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIEŻY W SZABLI - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
VIII MIEJSCE INDYWIDUALNIE K. WOŹNY W MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIEŻY W SZABLI - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
II MIEJSCE K. WOŹNY W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI DO LAT 13 KONIN - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
III MIEJSCE A. MIMIER W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI DO LAT 13 KONIN - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
III MIEJSCE J. ZAPAŚNIK W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI DO LAT 13 KONIN - OPIEKUN T.TYLKOWSKI
I MIEJSCE K. WOŹNY W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI DO LAT 13 KONSTANCIN - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
III MIEJSCE J. ZAPAŚNIK W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI DO LAT 13 KONSTANCIN - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
VI MIEJSCE A. MIMIER W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI DO LAT 13 KONSTANCIN - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
I MIEJSCE K. WOŹNY W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZABLI - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
V MIEJSCE J. ZAPAŚNIK W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZABLI - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
VIII MIEJSCE A. MIMIER W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZABLI - OPIEKUN T. TYLKOWSKI
I MIEJSCE W TURNIEJU AEROBIKU GRUPOWEGO I AWANA DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
M. KOWALSKA, D. POCIEJOWSKA, A. GRABOWSKA, M. MAJEWSKA, K. PACHOLSKA, W. PACHOLSKA, O. JASKULSKA, A. JASKULSKA, K. BUDKIEWICZ, N. BOROWSKA - OPIEKUN I. ADAMSKA
I MIEJSCE W TURNIEJU 1001 GRA I SUPER KIBICA - OPIEKUNOWIE I. ADAMSKA, K. ZIĘTEK, Z. KOSMALSKI (wyniki)
VIII MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU AEROBIKU GRUPOWEGO
M. KOWALSKA, D. POCIEJOWSKA, A. GRABOWSKA, M. MAJEWSKA, K. PACHOLSKA, W. PACHOLSKA, O. JASKULSKA, A. JASKULSKA, K. BUDKIEWICZ, N. BOROWSKA - OPIEKUNOWIE I. ADAMSKA, K. ZIĘTEK
Piotr Kowalski I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski SZS w Judo - Poznań 2009
NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA MIASTA KONINA (III m.)


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

II MIEJSCE I AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO DRUŻYNOWO W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH MIASTA KONINA K. ANTAS, K. KOWALSKI, G. MICHALAK, N. MAJDZIŃSKA - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
III MIEJSCE N. MAJDZIŃSKA W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA W SZACHACH - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
V MIEJSCE W. MAJDZIŃSKA W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA W SZACHACH - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
IV MIEJSCE J. KOWALSKI W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA W SZACHACH - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
VIII K. ANTAS W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA W SZACHACH - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
IX MIEJSCE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
VI MIEJSCE DRUŻYNOWO W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
III MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
VIII DRUŻYNOWO W BADNINTONIE DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
VIII DRUŻYNOWO W BADMINTONIE CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ KLAS V SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
II MIEJSCE M. BANASIAK W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - SZABLA CHŁOPCÓW KLAS IV
III MIEJSCE K. WYSOCKI W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - SZABLA CHŁOPCÓW KLAS IV
III MIEJSCE A. RYCHLEWSKI W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - SZABLA CHŁOPCÓW KLAS VI
VI MIEJSCE P. KWIATKOWSKI W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - SZABLA CHŁOPCÓW KLAS VI
VIII MIEJSCE M. PYCHYŃSKI W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - SZABLA CHŁOPCÓW KLAS VI
IV - VI MIESCE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA P. STOLARSKI, SZ. ZACHARSKI, D. STUDZIŃSKI, J. ADAMCZEWSKI, A. WIDELSKI, J. MARZYŃSKI, P. KOWALSKI, B. CHMIELEWSKI, K. MALINOWSKI - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
NOWOROCZNE GRY I ZABAWY KOSZYKARSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA
I V MIEJSCE DZIEWCZYNKI Z KLAS IV A. BANAŚ, K. BUDKIEWICZ, D. DOPIERAŁA, A. JASKULSKA, K. MICHALAK, K. BILSKA, N. KOMISAREK, E. STASZAK, N. WOLNA J. WOŹNIAK, M. WYSOCKA, D. WILCZEWSKA - OPIEKUN K. ZIENTEK
II MIEJSCE CHŁOPCY Z KLAS IV K. KORALEWSKI, D. KOKOCIŃSKI, A. LINORT, J. SMYCEROWICZ, I. STOLARSKI, S. BORKOWSKI, M. HAŃCZEWSKI, M. KOTWAS, D. KRAWCZYK, J. MIEDZIŃSKI, J. WANKE - OPIEKUN K. ZIENTEK
I MIEJSCE P. KOWALSKI W V OGÓŁNOPOLSKIM TURNIEJU JUDO DZIECI
II MIEJSCE B. WIETECKI MISTRZOSTWA KKS OYAMA KARATE W KATA
III MIEJSCE B. WIETECKI W VII MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI OYAMA KARATE W KATA
III MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
II MIEJSCE I AWANS DO FINAŁU WIELKOPOLSKIEGO R. PAWLAK WARCABACH W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
III MIEJSCE GRUPOWO R. PAWLAK, M. PANKRAC, G. MICHALAK W WARCABACH W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA - OPIEKUN B. RZĄDKOWSKI
R. PAWLAK FINALISTA WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W WARCABACH
I MIEJSCE I AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W AEROBIKU GRUPOWY - K. BUDKIEWICZ, A. JASKULSKA, D. JESIOŁOWSKA, A. JASKULSKA, M. MAJEWSKA, W. PACHOLSKA, K. PACHOLSKA, A. GRABOWSKA O. GRZELAK - OPIEKUN K. ZIENTEK
II MIEJSCE W TURNIEJU 1001 GRY I SUPER KIBICA N. MAJDZIŃSKA, D. JESIOŁOWSKA, P. AMBROŻY, D. STUDZIŃSKI, P. CYPER, J. ADAMCZEWSKI, J.WALERIAŃCZYK - OPIEKUN K. ZIENTEK, E. ANDRZEJEWSKA, B. RZĄDKOWSKI, K. MACIASZEK
VII MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM XI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W AEROBIKU GRUPOWYM - K. BUDKIEWICZ, A. JASKULSKA, D. JESIOŁOWSKA, A. JASKULSKA, M. MAJEWSKA, W. PACHOLSKA, K. PACHOLSKA, A. GRABOWSKA O. GRZELAK - OPIEKUN K. ZIENTEK
I MIEJSCE P. KOWALSKI W FINALE WOJEWÓDZKIM MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W JUDO
III MIEJSCE P. KOWALSKI W RYWALIZACJI NAJLEPSZY ZAWODNIK W KAT.WIEKOWEJ DZIECI
I MJEJSCE M. PYCHYŃSKI W MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA -SZABLA CHŁOPCÓW KLAS VI
III MIEJSCE M. PYCHYŃSKI W MISTZOSTWACH WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - SZABLA CHŁOPCÓW
IX MIEJSCE M. PYCHYŃSKI W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W SZABLI CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA W UNICHOKEJU DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA W UNICHOKEJU CHŁOPCÓW
II MIEJSCE P. CHOJNACKA W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
III MIEJSCE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA KONINA W CZWÓRBOJU LA .
II MIEJSCE B. RYCHLEWSKI W XII OGÓLNOPOLSKIM BIEGU MILOWEGO SŁUPA
II MIEJSCE B. RYCHLEWSKI W ZAWODACH PŁYWACKICH O PUCHAR MIASTA KONINA (STYL KLASYCZNY)
III MIEJSCE B. RYCHLEWSKI W ZAWODACH PŁYWACKICH O PUCHAR MIASTA KONINA (STYL DOWOLNY)
III MIEJSCE M. PAWLAK W WŚRÓD UCZNIÓW KLAS I W ZAWODACH PŁYWACKICH "ABC PŁYWANIA"
I MIEJSCE A. KOTWAS WŚRÓD UCZNIÓW KLAS II W ZAWODACH PŁYWACKICH "ABC PŁYWANIA"
I MIEJSCE K. ŚWIDERSKI W WŚRÓD UCZNIÓW KLAS II W ZAWODACH PŁYWACKICH "ABC PŁYWANIA"
II MIEJSCE M. GABRYSZAK WŚRÓD UCZNIÓW KLAS II W ZAWODACH PŁYWACKICH "ABC PŁYWANIA"
II MIEJSCE M. SZREDER WŚRÓD UCZNIÓW KLAS II W ZAWODACH PŁYWACKICH "ABC PŁYWANIA"
III MIEJSCE B. BUYUKOZTURK WŚRÓD UCZNIÓW KLAS II W ZAWODACH PŁYWACKICH "ABC PŁYWANIA"
II MIEJSCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W OGÓLNOPOLSKIM BIEGU MILOWEGO SŁUPA
III MIEJSCE Z. ŚLESIŃSKA W TURNIEJU JUDO DZIECI I MŁODZIEŻY W KATEGORII WAGOWEJ 33 KG


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
III MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN I. ADAMSKA
II MIEJSCE W SZTAFETACH PŁYWACKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA P. MATYSIAK, D. STUDZIŃSKI, D. CYPER, T. MAJEWSKI, M. KOTWAS, B. RYCHLEWSKI, M. MRÓWCZYŃSKI, J. RZĄDKOWSKI - OPIEKUN I. ADAMSKA
VI MIEJSCE W SZTAFETACH PŁYWACKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA P. CHOJNACKA, A. JASKULSKA, D. JESIOŁOWSKA, A. KUBACKA, K. BUDKIEWICZ, A, JASKULSKA, M. SZREDER, A. ŁĘTOWSKA - OPIEKUN I. ADAMSKA
II MIEJSCE JAKO ZESPÓŁ W TURNIEJU SZACHOWYM M. MAJDZIŃSKA, D. KRZYŻANIAK, K. ROBAK, J. KOWALSKI - OPIEKUN K. ZIENTEK
III MIEJSCE I AWANS DO REJONU DRUŻYNOWO W TURNIEJU SZACHOWYM K. ROBAK, J. KOZŁOWSKI, W. KOZŁOWSKA, J. KOWALSKI - OPIEKUN K. ZIENTEK
III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ KLAS IV - OPIEKUN K. ZIENTEK
III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ KLAS V - OPIEKUN K. ZIENTEK
III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ KLAS VI - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
I MIEJSCE MIKOŁAJKOWE GRY I ZABAWY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE MIKOŁAJKOWE GRY I ZABAWY W PIŁCE KOSZYKOWEJ - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
I MIEJSCE DRUŻYNOWO TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
IV MIEJSCE DRUŻYNOWO TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW AWANS DO FINAŁU MISTRZOSTW MIASTA KONINA - OPIEKUN K. ZIENTEK
I MIEJSCE DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH - OPIEKUN K. ZIENTEK
II MIEJSCE W ELIMINACJACH DO TURNIEJU PIŁKI NOŹNEJ IMIENIA OLAK RUMINKIEWICZA - OPIEKUN M. DWORNIK
II MIEJSCE I AWANS DO REJONU P. CHOJMACKA W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KONINA - OPIEKUN I. ADAMSKA
I MIEJSCE I AWANS DO ETAPU WOKEWÓDZKIEGO W AEROBIKU GRUPOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH REJONU KONIŃSKIEGO - OPIEKUN I. ADAMSKA



Copyright © 2005, SP4 Konin